Jalgpalliklubi Saarepiiga

lööme ikka mönuga!

JK Saarepiiga võistkond

FC Kuressaare U17

Lõuna-Läänemaa JK

JK Saarepiiga sai kaela hõbemedalid

23. novembril toimusid Saaremaa meistrivõistlused jalgpallis naistele.

Saaremaad esindas kaks võistkonda: JK Saarepiiga ja FC Kuressaare. Läänemaalt oli konkurentsi pakkumas Lõuna-Läänemaa JK. Kuna ilm oli talviselt jahe ja tuul saarele kohaselt mõõdukas, lepiti kokku mänguaeg: 2x15 min. Esimeses kohtumises läksid vastamisi JK Saarepiiga ja Lõuna-Läänemaa JK esindused.

Enne mängu selgus, et erinevatel põhjustel saarepiigad mängivad ühega vähemuses. See tegi meid veidi ettevaatlikeks just ründefaasis. Õnneks teisel poolajal otsustasime mängu ära ja tulemuseks 1:0 võit. Teises mängus läksid läänemaalased FC Kuressaare vastu. Üsna tasavägises mängus said 2:0 võidu saarlased. Seega olid pronksmedali omanikud selgunud. Palju õnne Lõuna-Läänemaa JK ja tulge ikka järgmisel aastal ka! Päeva viimane kohtumine peeti juba pimeduses (õnneks prozektorid ikka põlesid). Saarepiigade ramm oli juba raugenud. Suudeti mõned teravad momendid luua, kuid siis jäid kaitsesse augud. Seda olukorda suudeti vastaste poolt edukalt ära kasutada ning seisuks 5:0 Kuressaare poolt vaadatuna.

Tulemused:

1. JK Saarepiiga - Lõuna-Läänemaa JK 1:0 (Kateriin)

2. Lõuna - Läänemaa JK - FC Kuressaare U17 0:2 (Helina, Liisa)

3. FC Kuressaare U17 - JK Saarepiiga 5:0 (3x Kaili, Helina, Liisa)

 

Parim mängija: Helina Tarkmeel (FC Kuressaare U17)

Parim väravakütt: Kaili Lilles (FC Kuressaare U17)

Parim väravavaht: Kätriin Tamm (JK Saarepiiga)

Koosseisud: I koht: FC Kuressaare U17 (Victoria Vihman, Helina Tarkmeel, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Liisa Liesment, Anna Hamburg, Hanna Ellermaa, Marii Silts, Kristi Tuuling, Lisandra Adler)

II koht: JK Saarepiiga (Kätriin Tamm, Marika Koppel, Liisi Koppel, Liisu Koppel, Riin Kostikov, Kateriin Kuusk)

III koht: Lõuna-Läänemaa JK (Janet Peet, Sandra Pärnpuu, Anni Ratas, Janne-Ly Siimon, Karin mänd, Jana Mäeväli, Kelly-Ly Tomingas, Maarja Virula, Merle Viidebaum)

Hooaja lõpetamine 27.10.2019

Suvine jalgpallihooaeg sai lõbusa lõpu

Ühel vihmasel lõunapoolikul said kokku JK Saarepiiga ja Leisi JK mängijad, et korralikult pikk, aga tore jalgpallihooaeg üheskoos ära saata.

Meid võttis vastu soe ja valgusküllane Orissaare spordihoone. Alustasime veidi pidulikumalt - tänasime mängijaid, autasustasime kõiki medalitega ja parimad said veel üht-teist.

U11 tüdrukute suurim väravakütt: Eva Kätliin Leidas, silmapaistvaimad olid Melissa Rei, Kätrin Kuuder ja Meele Kelder. U12 poiste suurim väravakütt: Kristofer Rand, hea hooaja tegi Markus-Erik Lempu ja kõige rohkem arenes Kuldur Lehtmaa. Rahvaliiga silmapaistvaim: Kristina Rand.

Tüdrukute U11 liigas kohti veel ei jagata, nendel on kõige tähtsam mängurõõm. Poisid seevastu tegid vägeva hooaja ning lõpetasid selle 2. kohaga! Rahvaliiga noored tüdrukud mängisid koos poistega ja poiste vastu. Seega nende hooaja eesmärk - mängukogemus - sai täidetud.

Suure tänu osaliseks said loomulikult ka lapsevanemad, kelleta poleks meil lapsi, keda treenida. Samuti on lapsevanemad aidanud mängudele transportimisega ning turniiridel kaasas käimisega. Aitäh teile!

Aga et tagumik istumisest liiga laiaks ei läheks, jätkasime veidi hoogsamalt saalipõrandal. Moodustati viis võistkonda ning algasid erinevad teatevõistlused. Võistlustel olid vajalikeks oskusteks kiirus, osavus, koordinatsioon ja meeskonnatöö. Tuleb tõdeda, et nii lapsed kui nende vanemad ja vennad-õed said ülesannetega väga hästi hakkama. Mis on üks korralik jalgpallipidu ilma jalgpallita? Õige- ei mingi pidu. Seega jätkasime jalgpalliturniiriga, kus segamini mängisid poisid, tüdrukud, emad ja isad.

Oli väga emotsionaalne ja super tore! Kolm tundi kestnud pidu üle 50 pidulisega lõppes liiga kiiresti. Söödi ära veel viimsed toiduriismed, koristati laud ning hooaeg oligi lõpetatud. Siit edasi jälle treeningud ning uus saalihooaeg algab. Jalgpallurid päriselt ei puhka ju kunagi 😉

Suured tänud toetajatele, kes sel suvel aitasid täide viia meie suure unistuse ning käisime klubi ajaloolisel esimesel välisturniiril Soomes, Kokkolas:

Saaremaa Vallavalitsus

Hiiumaa Vallavalitsus

MTÜ Vöimalus

Kingli Installation OÜ

Kersti Õunapuu

Marko Noot

Gabriel Kutsar

Rain Traumann Laur Traumann

JK Saarepiiga lastevanemate kohvik U11 turniiril

 

 

Treenerid Kateriin ja Margus Kuusk

Elva lahtiste MV finaaletapp 26.10.2019

JK Saarepiiga võitis Elva meistrivõistlustel kindla esikoha

JK Saarepiiga naiskond osales Elva lahtistel meistrivõistlustel jalgpallis, mis algasid aprillis ja kulmineerusid 26. oktoobril.

4 etappi ja 4 erinevat jalgpalli - klassikaline jalgpall aprillis, puurijalgpall mais, rannajalka augustis ning saalijalgpall oktoobris. Kuidas JK Saarepiiga naiskonnal läks? Esimesel etapil saavutati II koht, teisel etapil I koht, kolmandal etapil II koht ning viimasel etapil I koht. Kokkuvõttes ülikindel I koht. Turniiri resultatiivseima mängija tiitel tuli samuti Saaremaale - Kateriin Kuusk, kes "sahistas vastase väravavõrku" 24-l korral. Aastakene on ilus rändkarikas hoiul nüüd Saaremaal :).

Suur tänu korraldajaile selle toreda ürituse eest! Võtame šnitti ja teeme järgi!

Mängisime koosseisus: Kätriin Tamm (vv), Marika Koppel, Liisu Koppel, Liisi Koppel, Riin kostikov, Kristina Rand, Jaanika Küttim, Triin Tedrekull, Anette Ige ja Kateriin Kuusk.

Loe turniiri kokkuvõtet siit 👉http://turniir.ee/elvamv2019/notes/228